Wakacje to piękny czas dla wszystkich dzieci – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Wielu z Was, rodziców, zastanawia się wtedy, jak pomóc swoim pociechom w wypełnianiu go bezpiecznymi i ciekawymi atrakcjami. Jedno i drugie z pewnością zapewnią oferty serwisu Kogis. Jest to platforma, która zawiera „w pigułce” oferty obozów i kolonii o bardzo zróżnicowanej tematyce. Nasza strona pozwoli każdemu rodzicowi znaleźć odpowiednie dla swojego dziecka, niebanalne obozy i kolonie w Polsce, które zapewnią bezpieczny wypoczynek, nowych kolegów i koleżanki, ale także rozwój wszelkich umiejętności dzieci. Zadba o to nasza wyszkolona, odpowiedzialna i w pełni zaangażowana kadra.

Przejdźmy do konkretów… Co oferujemy?

Każdy wie, że jego dziecko jest wyjątkowe. Dzieci wyrażają to swoją twórczością, pasją, kreatywnością. Nasz portal bierze to pod uwagę, dzięki czemu oferuje szeroki wybór ciekawych kolonii i obozów. Stawiamy na rozwój oraz naukę poprzez zabawę. Ze względu na to, w ofercie możesz znaleźć obozy i kolonie nastawione na pogłębianie wiedzy i kreatywności Twojego dziecka – możesz wybrać obóz językowy, komiksowy, teatralno-aktorski czy artystyczny – wszystkie nastawione na kształcenie wyjątkowych umiejętności dzieci. Każdy artysta, w każdym wieku znajdzie tu swoje miejsce – niezależnie czy interesuje się pięknem mangi i anime, grami RPG czy superbohaterami i produkcjami Marvela!

A może Twoje dziecko marzy o karierze policjanta lub policjantki? Jeśli lubi rozwiązywać zagadki, na pewno świetnie poradzi sobie na obozie detektywistycznym. Jednak to nie wszystko… Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców dzieci, które są przepełnione energią po czubki głów, a nawet końcówki włosów! Dla wulkanów energii oferujemy także aktywny wypoczynek na obozach sportowych, tanecznych, żeglarskich a nawet survivalowych! To super przygoda, którą dziecko z pewnością zapamięta na długie lata. A może wolisz, aby Twoje dziecko odpoczęło, zaznało trochę spokoju po całym pracowitym roku szkolnym, pełnym sprawdzianów, kartkówek i różnych niespodzianek? Mamy dobrą wiadomość – oferujemy także relaksacyjne i „chilloutowe” kolonie, po których dzieci z pewnością wrócą ze świeżymi głowami i bateriami naładowanymi na 100 procent!

Gdzie? Kiedy? Jak?

Dobre pytania… Właściwie to Ty o wszystkim decydujesz! Na stronie znajdziesz filtry, które pozwolą Ci wybrać tematykę i rodzaj kolonii i obozów spośród bardzo wielu możliwości, takich jak: przygodowe, bardzo aktywne, aktorskie, detektywistyczne, artystyczne, sportowe i wiele, wiele innych. Możesz wybrać także wiek dziecka, datę, cenę oraz oczywiście region, który najbardziej Cię interesuje. Następnie zobaczysz dopasowane do Twoich wyborów oferty i informacje, w jakim mieście w Polsce odbywa się dany obóz. Cała strona jest bardzo intuicyjna, przejrzysta i prosta w obsłudze, więc nie musisz martwić się, że nie poradzisz sobie z poruszaniem się po niej.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany…

Nie chcemy w żaden sposób ograniczać zainteresowań, pasji i twórczości dzieci, które mogą obejmować naprawdę bardzo szerokie kategorie. Z tego względu w ofercie znajdziesz również wiele innych tematycznych obozów i kolonii, które z pewnością sprostają oczekiwaniom Twoim i Twojego dziecka, na przykład obóz artystyczny, oparty o pracę z końmi, ale także obozy skupione na ulubionych filmach czy kreskówkach – „Star Wars”, „Harry Potter”, „Pokemon” itd. Możesz to sprawdzić na stronie https://www.kogis.pl/obozy. Tak szeroki wybór zapewnia zadowolenie zarówno rodziców, jak i dzieci. Wiemy jak ważne w dzisiejszych czasach jest, aby być otwartym na komunikaty i potrzeby dzieci. Tak jak Ty, Drogi Rodzicu, chcemy o nie dbać i okazywać zrozumienie, dlatego zapewniamy tak szeroki wachlarz możliwości – staramy się dostosowywać tematy obozów i kolonii do zainteresowań dzieci, tak, aby żadne nie czuło się odosobnione, niezrozumiane lub samotne w swoich zamiłowaniach.

Jedno jest pewne – oferujemy tyle możliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.