Artykuły szkolne Energylandii – wybierz wyjątkowe akcesoria szkolne!

Powrót do szkół zbliża się wielkimi krokami. To idealny moment na to, by zakupić akcesoria, których cały czas nam brakuje. Jeżeli jesteście fanami Energylandii, nic nie stanie na przeszkodzie, by na zeszytach czy plecakach pojawiły się Wasze ulubione postacie, które można spotkać w Energylandii.

Akcesoria szkolne Energylandii dostępne online

Wszystkie one dostępne są nie tylko w samym parku, ale również online, pod adresem sklep.energylandia.pl – to właśnie tutaj czekają również inne pamiątki z tego wyjątkowego, Rodzinnego Parku Rozrywki. Energylandia oferuje głównie notatniki, zeszyty oraz plecaki. Wszystkie z nich ozdobione są grafikami, przedstawiającymi albo poszczególnych członków Rodzinki, albo nawiązują do poszczególnych atrakcji w Parku.

Nie będzie więc problemem, by zakupić notes z Bartusiem, Emi, Energusiem czy Leosiem, podobnie jak i pluszowe plecaki, stworzone na ich podobieństwo. Dodatkowo nie brakuje akcesoriów ozdobionych motywami nawiązującymi do najbardziej popularnych atrakcji w Parku, czyli czy to Zady, czy Hyperiona. Podobne akcesoria będą na pewno dobrym wyborem dla każdego, kto jest prawdziwym fanem Energylandii!

Inne pamiątki również czekają w sklepie online!

Sklep.energylandia.pl to oficjalny sklep z pamiątkami Energylandii. Czekają tutaj nie tylko szkolne akcesoria, ale również maskotki, bluzy, plecaki, koszulki, kubki, gry, breloki czy łapacze snów. Każdy, kto był w parku, lecz z jakiegoś powodu nie udało mu się zdobyć pamiątek, może nadrobić te zaległości właśnie z pomocą tego sklepu online. Dzięki temu pamiątki szybko dotrą w każdą część Polski!

Energylandia

Należy wspomnieć, że czekają również magnesy, które idealnie będą komponowały się z innymi pamiątkami z różnorodnych podróży. Jeżeli i Ty zbierasz pamiątkowe magnesy z różnych miejsc, nie może wśród nich zabraknąć również tego z Energylandii!

Zniżka dla subskrybentów newslettera

Jeżeli wybrałeś już szkolne akcesoria lub pamiątki, które wyjątkowo przypadły Ci do gustu, skorzystaj ze specjalnej promocji. Na stronie sklep.energylandia.pl zapisz się do newslettera, a następnie na Twojego maila szybko dotrze zniżka, która pozwoli zaoszczędzić aż 10% kwoty kolejnego zamówienia! To idealna okazja, by zdobyć wyjątkowe akcesoria szkolne lub pamiątki, a jednocześnie nie przepłacać.

Szkoła, czyli nie tylko akcesoria szkolne

To, że jesteśmy fanami Energylandii, możemy pokazać nie tylko z pomocą jedynie szkolnych akcesoriów. Ogrom wspaniałych koszulek, często nawiązujących do poszczególnych atrakcji na terenie Parku, czapek – nie tylko tych z daszkiem, ale również tych, które sprawdzą się idealnie również podczas sporego chłodu, bluzy, również te z kolekcji specjalnych – to wszystko sprawia, że również w szkole możemy pojawić się w wyjątkowym wydaniu, podkreślającym, że Energylandia zrobiła na nas naprawdę ogromne wrażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.