Na co zwrócić uwagę przy wyborze łóżeczka z kołysanką

Aby zdecydować się na odpowiednie łóżeczko dla malucha, trzeba pamiętać, by spełniało podstawowe kryteria bezpieczeństwa i trwałości. Nie trzeba się jednak na tym zatrzymywać i warto postawić na nowoczesne rozwiązania, które przygotowaliśmy dla rodziców i niemowlaków w ramach tej kategorii.

Łóżeczko bujane – dlaczego warto postawić na sprawdzonego dostawcę?

Nasza firma rodzinna od kilku pokoleń tworzy różne meble dla dzieci i do pokoi dziecięcych. Tak jest i z tą kategorią, która jest niezbędna dla rodziców, którym nie wystarcza prosta konstrukcja zwykłego łóżka dla dziecka. W ramach tej kategorii przedstawiamy łóżeczko z kołyską Klupś. Wszystkie nasze produkty są bezpieczne, czyli produkowane z dobrych materiałów i wykonywane w zgodzie ze sztuką. To polska sosna czy dąb, które są trwałe, solidne i ładne. Kupujesz meble, które spełniają wszelkie oczekiwania.

Nasze produkty są także ekologiczne, bo używamy do ich produkcji dobrych materiałów, np. pokrywamy je lakierem z farb wodnych, czyli takich, które nie emitują szkodliwych substancji i są hipoalergiczne. Do tego dochodzą procesy produkcji przyjazne naturze Sięgając po produkty z tej kategorii, dbasz o przyszłość dzieci. Stawiamy także na nowoczesny, zróżnicowany i zrównoważony design, odpowiedni dla harmonijnego wzrostu Twojego dziecka.

Jakie powinno być łóżeczko z kołyską dla Twojego malucha?

Trzeba także zwracać uwagę na piękny design. Dziecko trzeba przyzwyczajać do harmonii i ładnych kolorów od najmłodszych lat. Dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na to, jaką kołyskę-łóżeczko kupujesz, ale także w jakim stylu są inne przedmioty w danym pomieszczeniu i odpowiednio je do siebie dopasować. Nasze produkty są wytrzymałe, wykonywane z polskiej sosny lub dębu, co warto mieć na uwadze, by zapewnić dziecku spokojny sen.

Które łóżeczko z funkcją kołyski wybrać z naszego asortymentu?

W asortymencie, który znajdziesz w ramach tej kategorii, warto zwrócić uwagę nie tylko na samo łóżeczko-kołyskę, ale także na to, jak wyglądają poszczególne modele. Są takie, które mają proste wykończenie, mało zdobień, a także te bardziej dekoracyjne – zdobione, rzeźbione, wyprofilowane, by dopasować się do innego stylu pokoju dziecka czy sypialni rodziców. Wszystkie posiadają zaokrąglone elementy, by nie narazić dziecka na uderzenie.

Trzeba także zwracać uwagę na łóżeczka z funkcją kołyski, które mogą pełnić obie funkcje. Należy się upewnić, czy kołyska zawsze jest niestabilna, czy można zablokować ruch, by dziecko smacznie spało w łóżeczku, które w razie potrzeby nie będzie się poruszać. Ważne jest także przejrzenie dokładne wszystkich modeli, które są dostępne w ramach tej kategorii, bo choć nie różnią się jakością, to kolorystyka oraz styl zdecydowanie je odróżniają.

Zdecyduj się na wielofunkcyjne łóżeczko kołyskę

Wybór właściwego modelu nie jest tak prosty, co sprawia, że wiele osób nie wie, co wybrać. Służymy i w tym pomocą – wystarczy skorzystać z naszych konsultantów oferujących swoją pomoc. Zapraszamy!

Na których modelach łóżek dziecięcych dla chłopca warto się skupić?

Pięknych modeli łóżek u nas nie brakuje. Mamy różne modele, które dopasowane są do wieku dziecka i oczekiwań rodziców. Oferujemy m.in. łóżko dla chłopca z barierką, które zapobiega wypadnięciu dziecka, a po wyrośnięciu z barierek, te ostatnie można zdjąć i w ten sposób otrzymać nowoczesne łóżko dla kilkulatka. Trzeba tylko odpowiednio dobrać rozmiar.

Mamy różnorodne oferty, więc możesz znaleźć u nas na przykład łóżka dla maluchów, niemowlaków, ale także łóżka młodzieżowe dla chłopca. Są one zupełnie inne, mają ciekawe kształty, a każdy model się czymś wyróżnia. Jednocześnie są utrzymane w nowoczesnych, modnych kolorach oraz z właściwą szerokością, by pełnić niejedną funkcję w życiu każdego nastolatka.

Sięgnij po właściwie wybrane łóżeczko dla chłopca

Wybierz, który model podoba Ci się bardziej, i ciesz się zakupem na lata. Łóżko dla chłopca nie musi być sztampowe, nudne i wykonane w słabym stylu. Wręcz przeciwnie – może być nowoczesne, ładne i wielofunkcyjne – takie, które spodoba się lub spodobałoby się Twojemu dziecku, gdyby miało decydować samo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.