Wybieramy konik bujany dla dziecka

Każdego sezonu na rynku pojawiają się nowe zabawki, ale koń na biegunach to klasyk, który od zawsze cieszy się powodzeniem. Wielu z nas pamięta taką zabawkę z własnego dzieciństwa i chce taką samą zakupić swojemu dziecku. Czy to dobra decyzja? Oczywiście! Koń na biegunach da maluchowi wiele radości.

Jakiego konika na biegunach wybrać?

Wybór koników na biegunach jest naprawdę duży, dostępne są zabawki różnej wielkości, drewniane i pluszowe, z oparciem lub bez. Na jakie kwestie zwrócić uwagę przy wyborze takiej zabawki?

W przypadku najmłodszych warto zdecydować się na miękkiego, pluszowego konika z odpowiednio wyprofilowanym oparciem i pasami ‒ taki model to gwarancja doskonałej zabawy, ale także komfortu i bezpieczeństwa malucha.

Koniki bez oparcia są równie bezpieczne, jednak zalecane są dla dzieci, które potrafią już stabilnie siedzieć.

Kolejne kwestie, na które dobrze zwrócić uwagę to:

  • specjalne uchwyty, których maluch będzie mógł trzymać się podczas przejażdżek
  • deklaracja zgodności CE
  • rodzaj obicia ‒ najlepiej zdecydować się na zabawki, które będą łatwe w utrzymaniu w czystości.

Dlaczego warto kupić konika na biegunach?

Dlaczego warto kupić konia na biegunach? Powodów jest wiele! Przede wszystkim taka zabawka to mnóstwo frajdy, maluch z pewnością będzie zachwycony. To nie koniec, konik na biegunach sprawi, że dziecko rozwinie koordynację ruchową oraz umiejętność utrzymywania równowagi.

Zakupowo ‒ szeroka oferta zabawek bujanych

Wszystkim szukającym sympatycznego konia na biegunach, który będzie służył dziecku przez długi czas, polecamy ofertę koników bujanych sklepu Zakupowo. W ofercie Zakupowo dostępne są konie na biegunach z oparciem i bez, jak również samochodziki na biegunach, kolorowe kucyki, koniki grające wesołe melodie, merdające ogonem czy ruszające pyszczkiem. Oprócz koników na biegunach w wymienionym sklepie internetowym dostępne są również zabawki interaktywne, klocki, jeździki i wiele, wiele innych.

Podsumowanie

Konik na biegunach z całą pewnością dostarczy maluchowi mnóstwo radości. Dla najmłodszych zalecane są koniki z oparciem, dla starszaków natomiast większe konie na biegunach bez oparcia. Ponadto dostępne są modele grające wesołe melodyjki, merdające ogonem czy ruszające pyszczkiem.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.