Rodzinny weekend w nowym Parku Wodnym pod Warszawą!

Jeśli nie masz pomysłu, gdzie spędzić weekend z rodziną, to właśnie pojawiła się ciekawa opcja. Zaledwie kilka dni temu, bo 25 czerwca, Park Wodny w Julinku zaczął przyjmować gości. To kompleks basenów, zjeżdżalń i licznych punktów gastronomicznych, w których otoczeniu odpocznie każdy bez względu na wiek. Sprawdź, jak zaplanować niezapomniany weekend.

Jak dojechać do Parku Wodnego Julinek?

Dojazd do Parku Wodnego Julinek jest banalnie prosty. Kompleks znajduje się jedynie 30 km od Warszawy, 23 km od Modlina oraz 22 km od Żelazowej Woli. Został zlokalizowany obok drogi ekspresowej S7 oraz w pobliżu autostrady A2. To sprawia, że mając samochód, dotrzesz tam w okamgnieniu w komfortowych warunkach. Trasa zajmie Ci mniej niż godzinę, dlatego możesz się wybrać w podróż, mając pod opieką nawet małe dziecko. Co więcej, na miejscu czeka bezpłatny parking o dużych rozmiarach, który pomieści dziesiątki pojazdów. Możesz na nim stać tak długo, jak będzie to potrzebne!

Gdzie się zatrzymać, wybierając się do Parku Wodnego pod Warszawą?

Park Wodny w Julinku to nie tylko liczne baseny i zjeżdżalnie, ale starannie przemyślany kompleks. Jeśli chcesz przybyć tutaj z rodziną na cały weekend, do Twojej dyspozycji są pokoje 4-osobowe z dwoma sypialniami oraz apartamenty. W każdym obiekcie znajduje się prywatna łazienka oraz bezpłatne WiFi. Rano serwowane jest śniadanie, które pozwoli Ci i Twojej rodzinie nabrać sił przed kolejnym dniem w Parku Wodnym. Dodatkowo apartamenty posiadają także aneks kuchenny, w których samodzielnie możesz przyrządzić posiłki. Wszystkie pokoje zostały urządzone w nowoczesny sposób, dzięki czemu spędzanie w nich czasu to prawdziwa przyjemność.

Ile to kosztuje?

Wynajem pokoju lub apartamentu w kompleksie Julinek to koszt zaczynający się od 120 zł od osoby za dobę. W cenę wliczone jest śniadanie. Osobno należy wykupić także wejściówki do strefy wodnej. Można to zrobić zarówno online, jak i w kasach na miejscu. Cena pojedynczego biletu zaczyna się od 89 zł, jednak właściciele obiektu przygotowali atrakcyjne pakiety dla rodzin z dziećmi. Pełny cennik prezentuje się następująco:

 • 89 zł – cena za bilet ulgowy, który przysługuje dzieciom do 16 roku życia;
 • 99 zł – cena za bilet normalny;
 • 259 zł – cena za bilet przeznaczony dla dwóch dorosłych i jednego dziecka;
 • 339 zł – cena za bilet przeznaczonych dla dwóch dorosłych i dwóch dzieci.
 • 19 zł – cena za bilet dla dziecka do lat 3;
 • 1 zł – cena za bilet dla dziecka do 1 roku.

W Parku Wodnym Julinek obowiązuje również bilet urodzinowy, z którego, jak sama nazwa wskazuje, można skorzystać w dniu urodzin. Jeśli więc wybierasz się do kompleksu z solenizantem, za jego wejściówkę zapłacisz jedynie 19 zł.

Atrakcje w Parku Wodnym w Julinku

Park Wodny w Julinku jest kompleksem o wielkości aż 20 tysięcy metrów kwadratowych. To ogromna przestrzeń, dlatego nie dziwi liczba atrakcji. Są to:

 • zjeżdżalnie – ich łączna długość to aż 167 metrów;
 • armatki wodne – w całym parku zlokalizowano aż 10 armatek;
 • kurtyny wodne – znajdziesz je w 4 miejscach;
 • spray park – jest to strefa relaksacyjna z niewielką ilością wody, z której mogą korzystać dzieci oraz osoby z ograniczoną mobilnością;
 • strefa relaksu – do dyspozycji gości zostały przygotowane dziesiątki leżaków, na których można odpocząć w przerwie od intensywnej zabawy;
 • punkty gastronomiczne – Park Wodny Julinek to miejsce, w którym można spędzić cały dzień; zjesz tutaj nie tylko pyszny obiad czy kolację, ale także napijesz się orzeźwiających napojów oraz skosztujesz deserów.

Kiedy otwarty jest Park Wodny pod Warszawą?

Park Wodny Julinek jest otwarty każdego dnia do końca wakacji. Jeśli wybierzesz się tam w weekend z rodziną, będziecie mieli do dyspozycji cały kompleks od godz. 10:00 do 20:00. W dni powszednie park zamyka się godzinę wcześniej. Ponadto warto także śledzić harmonogram parku, ponieważ obiekt organizuje dni tematyczne, np. Weekend Wakacyjny czy Weekend Sportowy.

Spośród takich wydarzeń na szczególną uwagę zasługuje to, które odbędzie się 10 lipca. Mowa o oficjalnej inauguracji Parku Wodnego. Choć obiekt już teraz jest otwarty i przyjmuje gości, to huczna impreza rozpoczynająca jego działalność jeszcze przed nami. W jej trakcie możemy się spodziewać szalonego pool party z dodatkowymi atrakcjami oraz niezapomnianych emocji muzycznych. Zdecydowanie warto tam być!

Weekend w Parku Wodnym pod Warszawą to gwarancja świetnie spędzonego czasu w otoczeniu nowoczesnych atrakcji oraz pysznej gastronomii. Pozwól sobie na chwilę relaksu i wybierz się z całą rodziną do Julinka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.