Okulary imprezowe, które ożywią każde przyjęcie

Sprawdzą się zarówno na imprezie klubowej, jak i na domówce czy rodzinnej uroczystości z przymrużeniem oka. W ciekawy sposób dopełnią stylizację i dodadzą jej charakteru.

Okulary imprezowe to gadżet, który warto mieć na każdym przyjęciu.

Po co kupować imprezowe okulary?

W sklepach można znaleźć wiele modeli dla dorosłych i takich, które będą atrakcją kinderbalu. Zabawne imprezowe okulary są idealnym gadżet dla osób z poczuciem humoru i tych, które nie chcą się przebierać, a jednocześnie pragną ożywić swoją stylizację. W takich sklepach jak np. Decomaxparty każdy znajdzie coś dla siebie.

Okulary imprezowe nadają się do zabawnych ujęć w fotobudce czy selfie. Poza tym, stanowią po prostu niskobudżetową opcję urozmaicenia przyjęcia.

Na jakie przyjęcia w okularach?

Okulary imprezowe idealnie sprawdzają się na zabawach tematycznych. Przyjęcie w stylu hippisowskim? Od razu nasuwają się na myśl okulary lenonki.

Te w kształcie serduszek, z napisem „party”, małe albo gigantyczne kojarzą się z karnawałem.

Oprawki w kształcie oplatających twarz dłoni, pajęczyn czy straszne okulary imprezowe z doczepionymi krwawiącymi gałkami ocznymi mogą być natomiast ciekawym pomysłem na element stylizacji z okazji Halloween.

Na przyjęcie urodzinowe można kupić imprezowe okulary w kształcie cyfr informujących o wieku jubilata.

Śmieszne okulary urozmaicą też wieczór panieński lub kawalerski, będą miłym akcentem z okazji rocznicy ślubu czy Sylwestra. Na tę ostatnią okoliczność sprawdzą się okulary imprezowe z liczbami przedstawiającymi Nowy Rok, w kształcie gwiazdek czy butelek szampana, z cekinami albo brokatem.

Jakiego typu okulary imprezowe wybrać?

Wybierając imprezowe okulary, trzeba wziąć pod uwagę rodzaj przyjęcia. Chodzi nie tylko o wpasowanie się w styl imprezy, ale też o względy praktyczne. Papierowe okulary nie będą zbyt trwałe, ale za to są niedrogie, co ma znaczenie, jeśli ktoś zamierza obdarować nimi gości.

Z ostrożnością należy dobierać imprezowe okulary dla dzieci. Czasami oprawki zawierają elementy takie jak np. sprężynki i maluchy mogą się nimi skaleczyć albo zadławić.

Na zabawy taneczne w klubie najlepiej wybierać świecące gadżety imprezowe, wśród których można znaleźć również okulary. Jedną z opcji są ledowe gogle, które niestety mogą być kłopotliwe w tańcu, ponieważ mają kabel i są zasilane bateriami. Na szczęście istnieją bardziej praktyczne, świecące gadżety imprezowe, emitujące światło chemiczne. Nie wymagają zasilania. Są jednorazowe, ale mogą świecić kilka godzin.

materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.